Co je potřeba vědět před samotným vrtáním studny

Každý stavební úřad má své vlastní požadavky, proto je nejlepší se předem informovat. Samotné vyhloubení studně může udělat pouze specializovaná firma, která má na to povolení.

Poté je důležité najít na daném pozemku vodu. K tomu naše firma využívá vlastního osvědčeného proutkaře. Budování studny je zásah do přírody, proto naše firma využívá nejšetrnější možnou techniku vrtání studní.  

Důležité je také umístění vrtané studny. Naši pracovníci vám rádi s jejím umístěním poradí, je třeba dbát podmínek stavebního povolení, polohy sousedních studní apod.

Pokud je vybrané místo vrtané studně, potom je třeba se rozhodnout, jak by měla být hluboká. Studně se hloubí  nejen k místu, kde se nachází voda ale ještě o několik metrů níže, aby byla vytvořena zásobárna vody.

Po těchto všech krocích může již dojít k samotnému vrtání studní. Naše firma zaručuje dlouholetou praxi a odborně zaškolené pracovníky, kteří se ve svém oboru vyznají.

Garance 2000-5000 litrů/24h vydatnosti

Kvalitní vrtané studny,
cena již od 850 Kč/m bez DPH

Zeptejte se


Ukázka realizace vrtané studny

Ukázka realizace vrtané studny 1 Ukázka realizace vrtané studny 2 Ukázka realizace vrtané studny 3 Ukázka realizace vrtané studny 4 Ukázka realizace vrtané studny 5 Ukázka realizace vrtané studny 6